Znajdź miejsce na reklamę

Internet jest przepełniony obecnie stronami z różnorodną tematyką. Większość ludzi bez problemu potrafi się odnaleźć w tym wszystkim korzystając choćby z wyszukiwarek czy innych aplikacji np. telefonicznych.

drukarnia4Dzięki tym stroną i świadomym użytkownikom internetu mamy możliwość dobierania odpowiednich reklam naszej firmy, produktu do odpowiedniego portalu. Nie ma nic gorszego niż reklama wyświetlana na stronie nie związanej tematycznie z jej treścią. Niestety kuje bardzo w oczy i nie jest zachęcająca do kliknięcia. Co innego reklama np. torebki na blogu o modzie. 

Zacznijmy jednak od początku. Do wyboru mamy wiele stron np. portal tematyczny o zwierzętach będzie idealnym miejscem na reklamę sklepu zoologicznego czy fundacji non-profit itp. Ważne by tematyka naszego produktu/firmy pasowała do tematyki portalu.

Serwis informacyjny – tutaj mamy szerokie pole manewru. Możemy wstawiać reklamy naprawdę różnych produktów, ale też przemyślmy je, szczególnie ich wygląd. Banery powinny być dość stonowane, estetyczne. Tam zaglądają ludzie konkretni, wiedzą czego chcą. Nie zainteresuje ich krzykliwa reklama, której zadaniem jest przyciąganie, zainteresuje ich produkt w estetycznym wydaniu.
Publikacje biznesowe posiadają dużo informacji, które interesują biznesmenów dlatego warto się na takich portalach ogłaszać ze swoimi usługami skierowanymi konkretnie do tej grupy osób.
Umieszczenie reklamy w odpowiednim miejscu daje nam większe szansę, że wejdzie na reklamę faktycznie osobą nią zainteresowane i skorzystają z naszych usług/kupią dany produkt.

Sprzedaż montaż i czyszczenie klimatyzacji – odrobinę więcej informacji