rolety

Wykończenie mieszkania i rolety

Robię wraz z moim szwagrem w firmie budowlanej, a dokładniej rzecz biorąc w wykończeniach wnętrz. Dzisiaj mieliśmy zlecenie, aby wykończyć dom pewnego bogatego biznesmena, któremu go postawiliśmy.

Szczecińskie rolety do pokoju gościnnego

roletyPraca przebiegała dość lekko i przyjemnie, ściany zostały pomalowane, ozdoby na życzenie klienta zawieszone w odpowiednich miejscach. Największym problemem okazało się coś, co przeważnie zajmuje nam parę chwil, mianowicie dobranie odpowiednich osłon na okna. Zadzwoniliśmy do klienta, prosząc aby przyjechał i sam zdecydował jaki rodzaj chce mieć w jakim pomieszczeniu. W międzyczasie chodziliśmy po domu zwiedzając go, jednak nie było to takie krótkie zadanie jak myśleliśmy. Był to bardziej zamek niż dom, wielkie piwnice, w których stały drewniane beczki do piwa, na parterze wielka przestrzeń i wcale nie przesadzę porównując ją do boiska piłki nożnej. Wszędzie zawieszone były kryształowe żyrandole z najwyższej półki a pozłacane filary tworzyły korytarz wejściowy. Przyjechał do nas właściciel i zapytał w czym mamy problem. Odpowiedzieliśmy mu, żeby się określił jaki rodzaj osłon na okna chce. Zdecydował się, że w sypialni mają być ciemne plisy z jakimś ciekawym wzorem, ale nie przepuszczającym za wiele światła. W pokojach gościnnych maja być rolety szczecin w jednej barwie i odcieniu w kolorze pustynnego piasku. W kuchni zaś, która mierzyła tyle ile moje całe mieszkanie miały znaleźć się drewniane, a dokładniej bambusowe żaluzje, które mniej brudzą się od aluminiowych i są bardziej praktyczne.

Zrobiliśmy tak, jak kazał nam właściciel, zaprosiliśmy go aby ocenił naszą pracę. Był bardzo zadowolony z jakości i efektu pracy. Dał nam dość dużą premię i podziękował. A my wróciliśmy do naszego pięknego miasta jakim jest szczecin.