polecany serwis podnośników

Usługi serwisu podnośników

Podczas budowy korzysta się z różnego rodzaju maszyn i urządzeń. W niektórych przypadkach bardzo przydatne okazują się podnośniki. Mogą to być podnośniki nożycowe elektryczne lub spalinowe lub też podnośniki przegubowo-teleskopowe.

serwisowanie podnośników

polecany serwis podnośnikówSą to niezwykle przydatne pojazdy wyposażone w stelaż zakończony platformą. Platforma ta może unieść się na określoną wysokość u góry. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne wykonanie prac na wysokości. Ale takie urządzenia nie są niezawodne. Czasami może zdarzyć się, że ulegną awarii. Przez nią ruch wysięgnika może zostać zablokowany, być może nawet nie da się uruchomić maszyny przez awarię silnika. Z zewnątrz, gołym okiem nigdy nie widać, co jest przyczyną takiej awarii. Dlatego w takich sytuacjach należy kontaktować się ze specjalistami, którzy na co dzień naprawiają tego typu maszyny. Polecany serwis podnośników oferuje swoje usługi w atrakcyjnej cenie. W takiej firmie pracują wykwalifikowani technicy, którzy posiadają nie kilku-, ale nawet kilkunastoletnie doświadczenie w temacie. Wyposażeni w doskonały i nowoczesny sprzęt diagnostyczny, potrafią dociec przyczyny problemu oraz przeprowadzić naprawdę. Podczas naprawy mogą stosować zarówno oryginalne części od producenta, jak i części zamienne no name, które jednak także dobrze się sprawdzają. Wybór zależy oczywiście od nas.

polecany serwis podnośnikówO wiele lepiej wybierać oryginalne zamienniki, ponieważ mamy wówczas pewność, że będą doskonale pasować do naszego podnośnika. Ale powinniśmy pamiętać, że serwis jest do naszej dyspozycji nie tylko wtedy, kiedy podnośnik ulega awarii. Możemy bowiem zapobiegać awariom poprzez regularne przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dzięki temu zawczasu dowiemy się, czy z maszyną jest coś nie tak, jeszcze zanim mała usterka przemieni się w rozległą awarię. Przeglądy techniczne polegają nie tylko na kontroli stanu urządzeń, sprawdzaniu systemów oraz zabezpieczających mechanizmów, ale także na przeprowadzeniu konserwacji elementów konstrukcyjnych. Po każdym przeglądzie czy naprawie serwis podnośników wykonuje raport. Dzięki temu dokładnie wiemy, za co płacimy. Pracownicy takiego serwisu przyjeżdżają na miejsce do klienta i tam wykonują przeglądy oraz naprawy. W przypadku, gdy naprawa podnośnika zajmie więcej czasu, na przykład kilka dni, sami dbają o środki transportu, które pozwolą przewieźć maszynę do siedziby firmy, gdzie na spokojnie zostanie wykonana naprawa.

Jeżeli klient sobie życzy, może otrzymać podnośnik zastępczy, dzięki któremu nie będzie musiał wstrzymywać prac mimo naprawy swojego urządzenia. Jak widać, dobry serwis podnośników dba o to, aby każdy klient był zadowolony z jakości usług.