Regały półkowe w magazynie

Magazyn bez regałów i półek praktycznie nie istnieje. Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli chodzi o regały półkowe to znajdują one bardzo szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju zabudowie magazynowej oraz w sklepach. Regały tego typu jednak wykorzystywane są nie tylko w przypadku hal produkcyjnych, dużych magazynów, ale także w biurach, archiwach, warsztatach oraz garażach.

regały półkoweMają naprawdę szerokie zastosowanie. Jeśli chodzi o konstrukcję tego typu konstrukcje to opierają się one na pionowych stojakach. Regały takie zbudowane są z ram oraz poziomych paneli półkowych. Ze względu na wymagania klienta mogą one być ocynkowane lub też na przykład pomalowane na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Oczywiście jeśli już zamontujemy taki regał to nie musimy martwić się tym, że później może być on za mały. W późniejszym czasie nie ma bowiem żadnego problemu, aby taki system regałów rozbudować.
Konstrukcja takich regałów oparta jest na elementach wciskowych. Dzięki temu istnieje bardzo doża swoboda w późniejszej zmianie konstrukcji. Można to także zrobić w stosunkowo krótkim czasie. Regały takie są oczywiście jak najbardziej bezpieczne. Są one stabilizowane z pomocą trawersów wzdłużnych oraz stężeń osiągalnych. Nawet przy dużych wysokościach wykazują one naprawdę dużą stabilność statyczną. Do regałów tego typu można dobrać wszelkiego rodzaju akcesoria dodatkowe. Mogą to być na przykład różnego rodzaju separatory, które pozwolą na oddzielenie towaru zgodnie z zapotrzebowaniem, jakie ma klient.
Regały tego typu można dostosować całkowicie do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. To bardzo nowoczesny klient, który daje naprawdę duże możliwości. Jeśli chodzi o największe zalety tego typu regałów to na pewno można do nich zaliczyć możliwość regulacji poziomów w zależności od potrzeb klienta. Regały takie są również doskonałe do ręcznego składowania towarów o średnich gabarytach oraz ciężarze.

Regały dają również możliwość stabilności oraz zaprojektowania zabudowy piętrowej. Warto wiedzieć, że takie regały bardzo szybko oraz łatwo się montuje. Nie trzeba tutaj używać żadnych narzędzi.