Produkcja wyrobów aluminiowych

Specjalizacja naszej firmy to produkcja różnego rodzaju wyrobów aluminiowych.

Nasza oferta skierowana jest głównie do firm budowlanych i remontowych, ale nasze produkty mają wiele zastosowań. Jako producent rusztowań aluminiowych mamy duże doświadczenie w zakresie rusztowań. Oferujemy takie konstrukcje jak rusztowania wolnostojące, taborety aluminiowe oraz rusztowania jezdne. Nasza firma to jeden z największych w Polsce producent drabin aluminiowych znajdujących zastosowania w różnych branżach. rusztowanie

Głównymi nabywcami naszych drabin aluminiowych są profesjonalne firmy budowlane. Oferujemy też taborety aluminiowe cechujące się dużą wytrzymałością oraz lekką konstrukcją, która pozwala na składanie i rozkładanie w kilku prostych ruchach, co znacznie ułatwia transport. Taborety aluminiowe są niezmiernie przydatne podczas przeprowadzania zarówno małej, jak i dużej wielkości remontów. Produkujemy wysokiej jakości rusztowania jezdne, pozwalające na przeprowadzanie remontów i elewacji bez konieczności korzystania z usługi montażu i demontażu rusztowań.

Rusztowania jezdne zajmują niewiele miejsca, więc proponujemy ich zakup głównie małym ekipom remontowym. Nasza firma korzysta z wielu technologii, które można zamówić u nas w postaci usług. Oferujemy anodowanie wyrobów aluminiowych, czyli powierzchniową obróbkę metalu, która tworzy warstwę tlenku o pożądanym kolorze. Cynkowanie zabezpiecza aluminium przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi, co jest wskazane przy korzystaniu z wyrobów aluminiowych w warunkach szkodliwych dla metali.

Zachęcamy także do korzystania z usługi malowania proszkowego, które jest znacznie bardziej przyjazne środowisku niż standardowe sposoby malowania i lepiej zabezpiecza metal. Malowanie proszkowe można też zamówić przy zakupie dowolnego wyrobu aluminiowego z oferty. Nasza firma zajmuje się także gięciem blach. Gięcie blach wymaga specjalnych narzędzi i drogiego sprzętu, ale jest niezbędne podczas wykonywania rusztowań o specjalnym zastosowaniu.

Więcej informacji: https://drabex.com/