kominek

Prezent dla mojej córki.

Moja córka niedawno wyszła za mąż, więc postanowiliśmy sprawić niespodziankę nowożeńcom i zadeklarowaliśmy się, że wyposażymy ich nowy dom. Oboje z żoną dobrze zarabiamy, mamy dwie własne firmy w branży budowlanej, więc nie był to dla nas wielki problem, a młodzi w tych czasach potrzebują pomocy, bo nie mają lekko.

Wyposażenie domu naszej córki to był bardzo dobry pomysł, szczególnie widząc jej minę po wszystkim

kominekZabraliśmy się za remont miesiąc przed ich ślubem, aby mogli się od razu wprowadzić do swojego domu. Dom był w pełni wykończony z zewnątrz i wewnątrz, więc w grę wchodziło tylko wyposażenie wnętrz. Zaczęliśmy od łazienki. Kupiliśmy kabinę prysznicową z hydromasażem. Córka zawsze narzekała, że nie mamy prysznica w domu, więc będzie go w końcu miała w swoim. Kupiliśmy także duże lustro z podświetleniem LED oraz kilka szafek. Do kuchni wybraliśmy gotowy zestaw mebli kuchennych. Dołożyliśmy do tego pralkę wodooszczędną, zmywarkę oraz kuchenkę z płytą indukcyjną. Meble które wybraliśmy dobrze wpasowały się w kolor kafelków. Korzystaliśmy z pomocy projektanta wnętrz jeśli chodzi o salon. Z nim było najwięcej roboty, gdyż było to największe pomieszczenie w domu. Projektant zaproponował połączenie salonu z jadalnią, a pozostałe pomieszczenia na razie zostawić w spokoju i urządzić je np. wtedy gdy pojawią się dzieci. Musieliśmy zatem wybrać krzesła do jadalni, stoły do jadalni oraz salonu, a także kominek o którym moja córka zawsze marzyła. Zaczęliśmy od zaaranżowania części jadalnianej. Wybraliśmy duży stół drewniany, a do niego dobraliśmy nowoczesne krzesła. Były drewniane, ale miały one niestandardowy design. Meblościankę w salonie umieściliśmy z lewej strony. Kupiliśmy młodym duże wodne łóżko, a przy łóżku po obu stronach dołożyliśmy szafki nocne oraz lampy. Na ścianie naprzeciwko łóżka zawisł duży 52 calowy telewizor, a pod nim zamontowaliśmy kominek. Kominki nowoczesne charakteryzują się tym, że oprócz ładnego wyglądu, mają coraz lepszą moc grzewczą, więc było to świetne uzupełnienie ich wbudowanej instalacji ogrzewającej. Na wszystko wydaliśmy mnóstwo pieniędzy, ale czego się nie robi dla jedynek córki.

Dzięki nam młodzi mają zapewniony dobry start. Dodatkowo od rodziców z drugiej strony, młodzi dostali samochód, więc mając umeblowany własny dom, a do tego samochód, nie muszą się praktycznie o nic martwić.

Leave a Comment